Sebehodnocení aneb, jak se vidíme my :-)

Protože jsme v listopadu uzavřeli 1. čtvrtletí, děti se pomocí sebehodnocení vyjádřily k tomu, jak vidí samy sebe v jednotlivých předmětech. Zamyslely se nad tím, co zvládají velmi dobře, co by mohly zlepšit a v jakých oblastech musí opravdu hodně zabrat.

Zpátky ve škole :-)

18. 11. jsme se konečně vrátili zpátky do školy. Čekal tu na nás další dopis od Edy, který měl tentokrát mnoho času, aby procestoval Jižní Ameriku. Poslal nám i fotografie z míst, kde byl a my si dolepili samolepky do naší mapy. Všechno jsme samozřejmě zapsali do cestovatelských deníků.

Výuka češtiny nás baví

Učíme se rozeznávat druhy vět a přiřazujeme slova podřazená k nadřazeným.

Společné čtení je prima :-)

Začali jsme číst knížku Pejsek a kočička na cestách. Příběh se nám moc líbí a těšíme se na další pokračování. Abychom na nic nezapomněli, založili jsme si ČTENÁŘSKÉ DENÍKY, do kterých si budeme zapisovat to nejzajímavěší a stránku vyzdobíme obrázkem :-)

Mezipředmětové vztahy

Během pracovních činností jsme si vyrobili pěkné záložky do našich nových knížek. Poprvé jsme si také zkusili, jak se pracuje s laminátorem. Záložky se povedly a máme z nich radost.

DISTANČNÍ VÝUKA NA LISTOPAD:

10. 11. - 16. 11. 2020
LMP 10. 11. - 16. 11. 2020

3. 11. - 9. 11. 2020
LMP 3. 11. - 9. 11. 2020

3. 11.  Předávání učiva :-)

Další foto

Domácí výuka v plné polní :-)

Další foto