II. L - červen

Co nás tento měsíc čeká:

1.6. Mezinárodní den dětí - vystoupení Báry Ladrové

7.6. - beseda se spisovatelkou - M. Fišarovou (konaná ve škole 1.hodinu)

19.6. poslední lekce plavání

20.6. - projektový den "Škola a zdraví" - s sebou ŽK, pití, penál - malý batoh!

23.6. výlet - ZOO Zájezd (vstupné 100Kč, karta ZTP - 75Kč, kapesné + jízdné na bus - do 100Kč, malý batoh, svačina, pití, vhodné oblečení)

30.6. slavnostní předání vysvědčení - 8:00 - 8:30

Hlavní prázdniny: 1.7. - 3.9. 2023

Školní rok 2023/2024 začíná:  4.září 2023

1.6. jsme si užili vystoupení na zahradě školy, přijela nás potěšit Bára Ladrová, Dráček Háček, princezna Gábinka a Myšák Eda! Dětem se představení velice líbilo.

1.6. - 2.L - Bára Ladrová

Dne 7.června jsme se zúčastnili besedy s paní spisovatelkou paní Fišarovou, která píše dětské knížky. Do děje jedné z knížek nás vzal herec pan Reil.

II.L - Beseda

Dne 20.6. jsme měli poslední projektový den v tomto školním roce s názvem Škola a zdraví. Zopakovali jsme si jaké druhy potravin známe, které jsou zdravé, nezdravé, jak nakupujeme s rodiči, jak stolujeme, apod.

2.L - PD - Škola a zdraví

23.6. jsme se vydali na výlet do ZOO Zájezdu. Viděli jsme mnoho zajímavých a chráněných živočičhů, nejvíce nás zaujali lemuři a expozice s ochočenými kozami a ovcemi. Výlet jsme si velice užili.

Výlet do ZOO Zájezd