V. - září

Kulíšek nejmenší - nejmenší sova ČR a Evropy

23.9. Zkrácená výuka

V pátek 23.9. bude zkrácená výuka do 11:30 z důvodu voleb. Družina tento den funguje do 15:00.

20.9. Cvičení v přírodě

Sraz s dětmi budeme mít v 8:00 v naší třídě. Děti přijdou ve sportovním oblečení s batůžkem, ve kterém budou mít svačinu. pití, žákovskou knížku a notýsek. Výuka tento den končí v 11:30, jako každé jiné ůterý:)

Houbování

Během jednoho krásného zářijového dne jsme si zašli do lesa na houby. Poté jsme se vrátili z lesa jsme si ve třídě o houbách povídali, určovali podle internetu na noteboocích a poté jsme si je v rámci výtvarné výchovy zkusily vytvořit lepením kousků barených papírů. Myslím, že si to děti moc užily a výtvory se jim povedly.

více fotografií zde

Celoroční projekt

Tento školní rok nás budou provázet zířátka žijící u nás v České republice. Zvířátka nás budou provázet jak ve školních lavicích, tak i na našich webových stránkách a také se na ně budeme chodit dívat do přírody. A na závěr našeho celoročního projektu bychom mohli udělat nějaký celodenní výlet za živými zvířátky:)

Organizace od 1.9. do 6.9. 2022