Ú N O R

Vážení rodiče, podle nařízení vlády se od 1. 3. uzavírají školy. Bude opět povinná distanční výuka. Bližší informace naleznete v měsíci březnu.

POZOR ZMĚNA! V TÝDNU OD 22. 2. DO 26. 2. BUDOU KONZULTAČNÍ HODINY ZCELA VYJÍMEČNĚ VE STŘEDU 24. 2. V ČASE OD 12:30 DO 13:30 HODIN. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

18.2. KARNEVAL - Na tento den se děti moc těšily. Hráli jsme hry, soutěžili a naučili se Ptačí tanec (ke zhlédnutí níže). Děti se pořádně vyřádily a všem se to moc líbilo.

Ptačí tanec https://youtu.be/KehR06NjW14

16.2. Záložky - Dnes jsme si v hodině pracovních činností vyrobili záložky do slabikářů. Dětem se moc povedly.

13.2. Užíváme sněhu - Letošní zima je na sníh opravdu štědrá. Tak se toho musí náležitě využít i ve škole. Hodina tělesné výchovy venku :-)

10.2. Modelování - Modelování je skvělé na rozvíjení jemné motoriky a fantazie u dětí. Proto ho občas zařazujeme nejen do pracovních činností, ale také například do hodin českého jazyka. Dnes jsme probírali nové písmeno K, tak jsme si ho ztvárnili i pomocí modelíny.