V. - duben

Práce v hodině PČ

další fotografie

Začátek prezenční výuky 12. 4.

Od 12. dubna se naše třída opět otevře, vracíme se k prezenční výuce. To znamená, že děti budou od pondělí docházet do školy každý den a učit se dle svého rozvrhu hodin. Rotační výuka se naší třídy netýká.

Žáci musí dodržovat hygienická a bezpečnostní opatření a budou se řídit pokyny pedagogů.

Dezinfekce je zajištěna ve všech prostorách školy. Je třeba, aby si žáci opět donesli dvě chirurgické roušky nebo respirátory. Kvůli pravidelnému větrání tříd si všichni žáci budou nosit do třídy bundy.

Stravování bude probíhat ve školní jídelně za přísných hygienických podmínek.

Testování (samotestování)

Žáci se budou testovat 2x týdně, a to v pondělí a ve čtvrtek v prostorách školní tělocvičny. Výsledek testu bude znám do 15 minut. Testování bude probíhat v časech od 7:15 do 7:40 a proto je nutné, aby v tyto dny žáci přišli do školy nejpozději v 7:40! Test si provede každý žák sám pod naším dohledem. Testy se provádějí stěrem z nosu pomocí tyčinky antigenního testu Tardigard. Je možné si na you tube najít návod jak správně při stěru postupovat a s dětmi doma nacvičit.

V případě pozitivního výsledku budeme informovat rodiče a hygienu.

Velikonoční prázdniny 1. - 5. 4. 2021