V. - leden

Jelen evropský - na konci zimy shazuje parohy a na jaře mu rostou nové a větší než minulý rok

31. 1. Pololetní vysvědčení

V úterý 31. ledna děti dostanou pololetní výpis z vysvědčení. Celý den probíhá normální výuka.

Pololetní prázdniny jsou v pátek 3. 2. 2023.

27. 1. Druhé kolo prezidentských voleb

Stejně jako při prvním kole voleb se i tento den učíme jen do 11:30:)

26. 1. Ovoce do škol

Ve čtvrtek 24. ledna jsme opět dostali ovoce do škol. Tentokrát jsme však dostali směs exotického ovoce a marně si lámali hlavu, jak ho mezi děti spravedlivě rozdělit. A tu jsme dostali nápad, upěčeme si z něj dort! A tak jsme si upekli dort s mangovým krémem, kousky kiwi a želatinou z granátového jablka. Dortík se povedl a děti měly boule za ušima:)

fotografie zde

16. 1. Projektový den

V pondělí 16. ledna nás čeká další projektový den na téma "barevný svět, aneb napříř světadíly". Děti si přinesou batůžek s žákovskou knížkou, penálem a svačinou. Končíme v 11:30.

foto z projektu zde

13. 1. Prezidentské volby

Odpoledne se naše škola opět promění ve volební místnost a aby mohly volby proběhnout v klidu, budeme mít zkrácené vyučování. V pátek nám tím pádem k velké lítosti dětí odpadne hodina angličtiny a končit budeme po čtvrté vyučovací hodině v 11:30.

Lednové tělesné výchovy plné sněhu a zábavy:)

další fotografie zde