VI. Z - prosinec

Středa 22.12.2021 - Ředitelské volno. Paní ředitelka vyhlásila na tento den ředitelské volno. Nezbývá než popřát krásně strávený vánoční čas a hodně štěstí a pohody do dalšího roku. Uvidíme se v pondělí 3.1.2022 :-)

Úterý 21.12.2021 - Vánoční besídka. Poslední dvě vyučovací hodiny jsme si společně užili u připraveného vánočního občerstvení. Občerstvení si žáci samostatně vytvořili během hodin pracovních činností a lehce doplnili zásobami od maminek. Každý žák si domů odnášel dáreček, který na něho čeklal pod malým stromečkem.

Středa 15.12.2021 - Ekologický den. Tento den jsme se věnovali ekologickým otázkám. Dopoledne probíhalo na třech stanovištích, kde žáci řešili různé úkoly vycházejíjí z rozdílných školních předmětů. Na závěr jsme měli možnost si poslechnout zajímavou přednášku pana Coubala na téma Pralesy - jejich záchrana, obnova a ochrana před pytláky. Součástí přednášky byl i dokument Prales dětem.

Úterý 7.12.2021 - Program primární prevence . Workshop byl veden lektorkami ze společnosti Magdaléna, které žáci znali z předchozího sezení na začátku letošního roku. Celé dopoledne se žáci aktivně zapojovali do různých aktivit a odnesli si cenné poznatky  vedoucí ke zlepšení a vytváření příjemné atmosféry ve třídě.

Pondělí 6.12.2021 - Projektový den na téma volba povolání.