V. - květen

Včela medonosná - k nasbírání půl kilogramu medu nalétá asi 57000 km, což je více jak jedenkrát kolem světa

24.5. Projektový den - Letem Světem

Z důvodu havárie vody v naší škole se projektový den posouvá ze 17.5. na 24. 5. Ve středu nás čeká další projektový den zvaný "Letem světem". Jako vždy si děti přinesou batůžek s penálem a svačinou. Končíme v 11:30, družina i obědy jsou.

16. - 17.5. Škola uzavřena z důvodu havárie vody

Zdůvodu havárie vodovodního potrubí je škola v úterý 16.5. a ve středu 17.5. uzavřena. Do lavic se vrátíme ve čtvrtek 18. května. V tyto dny není ani družina!

17. 5. Projektový den - Letem světem- NENÍ

Ve středu 17. května nás čeká další projektový den zvaný "Letem světem". Jako vždy si děti přinesou batůžek s penálem a svačinou. Končíme v 11:30, družina i obědy jsou.

8. 5. Státní svátek

V pondělí 8. května slavíme Den vítězství, konec druhé světové války, do školy jdeme až v úterý 9.5.

1.5. Státní svátek

V pondělí 1. května slavíme Svátek práce, do školy jdeme až v úterý 2.5.