VIII. Z - září

27. září Podzimní cvičení v přírodě se zaměřením na pobyt v přírodě, orientaci v prostoru a turistiku. Prohlídka Mohylových hrobů u Velké Dobré.

16. září Projektový den primární prevence,

což jsou opatření, která mají bránit výskytu jakéhokoli nežádoucího jevu, snižovat jeho pravděpodobnost a předcházet mu. Například nemocemdrogovým závislostemzločinům, nehodám, neúspěchu ve škole, sociálním konfliktům, násilí, ekologickým katastrofám.

ROZVRH TŘÍDY JIŽ PLATNÝ, malá úprava v odpoledním vyučování ve středu, kdy se pouze prohodí  ZEMĚPIS  a  VÝCHOVA KE ZDRAVÍ.

Od 6. září výuka dle rozvrhu třídy!

2.-3. září 2021 - budou třídnické práce. Oba dny výuka 8,00 - 11, 30 hod.

Seznam pomůcek pro tento školní rok dostanete ve čtvrtek v rámci třídnických prací.

1. září 2021 - Slavnostní zahájení školního roku 2021/22, 8,00 - 8,45 hod.

Je nutné přijít první školní den vzhledem k tomu, že žáci budou testováni PCR testy, které platí 14 dní.

Vložený rozvrh hodin se může ještě změnit. Zatím pro Vás pouze ORIENTAČNĚ!