V. - říjen

Ježek obecný - v ohrožení se stáčí do bodlinatého klubíčka

28. 10. Státní svátek

Den vzniku samostatného Československého státu

26. - 27. 10. Podzimní prázdniny

Od středy 26.10. jsme doma a užíváme si podzimní prázdniny.Do školy jdeme naposledy v úterý 25. října a do lavic se opět vrátíme v pondělí 31. října.

Od 18. 10. Doučování

Od úterý 18. října začíná doučování pro přihlášené žáky z naší třídy. Trénovat budeme především čtení, psaní a matematiku. Doučování bude zdarma a bude probíhat každé úterý od 11:40 do 12:25. Výuku povede paní asistentka Lenka Radostná.

10. 10. Projektový den - Život kolem nás

V pondělí 10. října se sejdeme s dětmi ve třídě a celý den budeme věnovat jednomu jedinému tématu, a to žiotu kolem nás. Řekneme si jak se máme chovat v přírodě, ke zvířátkům, ale i jak se máme chovat mezi sebou. Něco si namalujeme, vytvoříme si nějaký pracovní list a v 11:30 se rozejdeme domů, případně do družiny.

Žáci třetího ročníku jdou po velké přestávce na plavání a končí tím pádem stejně jako každé jiné pondělí. Zkrácená výuka se týká jen "neplaváčků".

Celá naše třída končí v 11:30.

Obědy jsou.

Družina funguje beze změny.

Nástěnka říjen

jednotlivé výkresy zde