IX. Z - květen

24.5.2022 Jsme měli možnost se s žáky podívat na exkurzi na fakultu biomedicínského inženýrství. Byli jsme se podívat v plně vybavené sanitce, v učebně anatomie a na závěr na model pro plánování krizových situací. Byl to zážitek! :-)

Na fotografie se můžete podívat před odkaz zde: Exkurze FBMI

23.5.2022 Proběhl projektový den - multikulturní výchova. Věnovali jsme se romské kultuře, tradicím, historii. Mimo jiné jmse četli romské pohádky. Foto: Multikulturní výchova

Divadelní představení Sirotčinec jsme si v divadle Lampion náramně užili. Vyrazili jsme společně s šestou třídou a měli jsme to štěstí, že jsem seděli v první řadě divadla! :) Po divadle nás ještě čekal program v divadelních dílničkách.

(kluci se s námi fotit nechtěli :))

Zbytek fotografií z divadla najdete zde: Divadlo Lampion

9.5. Mobilní planetárium - aneb když Vám během chvilky vyroste planetárium ve školní tělocvičně :-)

PLÁN MĚSÍCE:

23.5. Projektový den - Letem světem.

10.5. nás čeká divadelní představení  Sirotčinec v divadle Lampion i s doprovodným programem.

9.5. se v rámci vyučování zůčastníme promítání mobilního planetária.

Doučování pokračuje každé pondělí a úterý od 7:00 hodin.