ČERVEN

21.6. Výlet "Lánská obora" + Lány

Lánská obora - další foto

Dnešní krásný výlet do Lánské obory se nám povedl. Počasí bylo víc než teplé, ale důležité bylo, že nepršelo a my si to pěkně užili. Nejdříve nás čekalo cestování autobusem a pak už jen pěšky (nachodili jsme přes 8km :-) Děti šlapaly a ačkoli byly unavení, pusa jim pořád povídala. Vzali jsme to přes Lánskou oboru po zámecký park. A mezitím jsme si odskočili na zmrzlinu :-)

15.6. Výlet "Obůrka Podháj"

S dětmi jsme tentokrát vyrazili za zvířatky. Šli jsme krásnou procházkou lesem, užili si spoustu zvířatek, opékali jsme buřty k obědu a závěr dne jsme si užili na dětském hřišti. Počasí nám opět přálo a my si užili parádní den :-)

Obůrka Podháj

14.6. Trampolínový park

S dětmi jsme vyrazili do oblíbeného trampolínového parku na Sletišti. Cesta to byla daleká, ale všichni to zvládli a ten den našlapali cca 8,5km po svých a to nepočítám, kolik skoků k tomu každý měl :-) Počasí nám přálo a den jsme si náramně užili, což je vidět i z fotek :-)

1.6. Den dětí s Bárou Ladrovou

My si DEN DĚTÍ užili po svém :-) ráno pohybové hry, poté jsme si užili taneční zábovnou show s Bárou Ladrovou a jejími pomocníky Dráčkem Háčkem a Myšákem Edou a v závěru jsme DEN DĚTÍ zakončili sladkou tečkou, v podobě nanuka :-)

Co nás čeká v červnu?

1.6. Den dětí s Bárou Ladrovou

14.6. Trampolínový park, Sletiště

15.6. Výlet zoopark "Obůrka Podháj"

20.6. Projektový den "Škola a zdraví"

21.6. Výlet "Lánská obora + park Lány"

30.6. Závěrečné rozloučení s dětmi