VI. Z - červen

Milé žákyně a žáci, užijte si krásné letní měsíce a prázdniny!

Poslední čtvrtek a zároveň poslední den měsíce června proběhlo slavnostní rozdání vysvědčení, včetně závěrečného foceni.

Další čtvrtek, 23.6.2022, jsme se vydali do přírodního parku Divoká Šárka. Užívali jsme si krásné přírody, ale i her a povídání během výletu.

Ve středu 22.6.2022 jsme měli projektový den na téma škola a zdraví. Probrali jsme možná rizika a nehody, které nás mohou během školních akcí potkat. Den jsme zakončili praktickou částí a výrobou zdravého salátu v kuchyňce školy.

Ve čtvrtek 16.6.2022 jsme se vlakem vydali do Prahy na projekci filmu Anthropoid na klubového kina Mat. Následně jsme se šli podívat do kostela sv. Cyrila a Metoděje v Resslově ulici a procházkou historickým centrem Prahy na Masarykovo nádraží.

Červen jsme zahájili sportovním dopolednem na den dětí. Sešli jsme se na hřišti školy a v malých týmech jsme soutěžili v různých disciplínách. Počasí nám přálo, nepršelo a všichni jsme si den užili.

Plán na červen:

Sportovní den - 1. červen