VIII. 7.,8.,9.- září

AKTUALITY:

Dne 27.9.2021 proběhl projektový den CVIČENÍ V PŔÍRODĚ. Před zahájením si děti zopakovaly důležité informace, které se ji můžou hodit v běžném životě. Další část proběhla v trénu, kde si děti vše zopakovaly.

Dne 16.9.2021 proběl první letošní projektový den Primární prevence.

Primární prevence - fotogalerie

Dne 8.10. 2021 z důvdodu voleb ve školní budově končí vyučování v 11.30

V novém školním roce se naše třída pustila do prací na pozemku. Po letním odpočinku je práce více než dost, jde nám hezky od ruky, je to vidět na první pohled....

Další fotografie práce na zahradě

Naše první úroda zeleniny, práce a sklizeň na zahradě.

Vítejte ve školním roce 2021/22.

Všichni se po prázdninách sejdeme dne 1.září v 08.h ve třídě č.49 ve druhém patře. V tento den proběhne ve třídě testování na Cov-19 PCR testy, které dobře znáte. Proto je nutná přítomnost všech žáků. Další testování proběhne 6.9.2021

I nadále bude nutno dodržovat přísná hygienická opatření ( pravidlené větrání, rozestupy, dezinfekce, časté mytí rukou. Je nutné používat ochranu dýchacích cest rouškou ve společných prostorách ( chodby, šatna, obědy, přesuny po škole...). Otestovaní žáci roušky ve třídách nenosí.

NABÍDKA ZÁJMOVÝCH AKTIVIT OD ZÁŔÍ:

Deskové hry

Sportovní kroužek

Výtvarný kroužek

Vějíř - hudební kroužek

( připravuje se kroužek informatika )