IX. Z - červen

Posledním červnem pro vás končí povinná školní docházka. Přeji, abyste si vždy s úsměvem vzpomněli na třídní partu a snad i na pedagogy, na spolužáky, na veselé zážitky ze školních akcí. V září se někteří vrátíte do lavic, ale už s novými spolužáky, zážitky a učiteli.

PŘEJEME VÁM HODNĚ RADOSTI A ÚSPĚCHŮ V NOVÝCH ŠKOLÁCH.

V pátek 30. června slavnostní ukončení školního roku, předání vysvědčení. První vyučovací hodina.

Od úterý 27. června do čtvrtka 29. června ORGANIZAČNÍ UKONČENÍ školního roku, třídnické práce apod. Žáci budou ve svých kmenových třídách, ukončení výuky 12, 25 hod.

26. června REVOLUTION TRAIN, tzv. protidrogový vlak.

Sraz na autobusovém nádraží v 7, 45 hod., odjezd smluvním autobusem k vlaku a zpět na autobusové nádraží. Předpokládaný konec cca 11, 30 hod.

Na pěší výlet se nás vydalo hodně málo ... , i tak jsme to zvládli.

23. června pěší výlet Vodní park Čabárna a naučná stezka

20.června Projektový den - ŠKOLA A ZDRAVÍ

3 PILÍŘE - POHODA PROSTŘEDÍ, ZDRAVÉ UČENÍ, OTEVŘENÉ PARTNERSTVÍ

O projektový den výuka do 12, 25 hodin.

Poslední dva týdny naší školní docházky na základní škole.

Na pátek 9. června je naplánována exkurze do LIDIC. PĚŠÍ!!!

Památník LIDICE

Užili jsme si super den a skvělou zábavu.

1. června Mezinárodní den dětí. Je naplánována návštěva TRAMPOLÍNOVÉHO PARKU a přilehlého volnočasového areálu KLADNO SLETIŠTĚ. Vyučování bude zkráceno do 12,25hod.

JE TO TADY - POSLEDNÍ MĚSÍC NAŠÍ POVINNÉ ŠKOLNÍ DOCHÁZKY.