ÚNOR

20. - 26. Jarní prázdniny

VÝTVARNÉ TVOŘENÍ

Výtvarná výchova(Fotogalerie)

Tak moc se těšíme na jaro, až jsme si ho museli namalovat :) Podívejte se na krásné obrazy s námi a snad i vám přinesou alespoň trochu jarní nálady. :)

PRÁCE V HODINÁCH

Práce v hodinách(Fotogalerie)

Škola už dávno není jen o tom, sedět v lavici a psát. Soutěžení, spolupráce, objevování. To je pro nás to pravé. :) V některých hodinách je zapotřebí se soustředit a naučit se toho co nejvíce. V některých hodinách je zase potřeba spolupráce s kamarády k vyřešení záhady. Například jako dnes. Spolupráce byla velmi důležitá, jinak by se šifra nedokázala rozluštit. Někdy je zase fajn procvičit své znalosti a nebo získat nové. K tomu máme ve třídě pomůcky, které jsou interaktivní a velmi učenlivé. To se zase dozvídáme jak funguje ZOO, či co to je spodní voda nebo jak vzniká hvězda. :)

CVIČENÍ V PŘÍRODĚ

Dnešní den byl ve znamení první pomoci, IZS a pohybu. Nejprve jsme si ve třídě popovídali o první pomoci, poté jsme si zopakovali čísla na IZS a také, co potřebují jednotlivé složky ke své práci. Následně jsme se vydali do lesa, kde jsme si zkusili přenášení zraněného a zopakovali si bezpečnost v přírodě. Nakonec jsme hráli různé hry v kolektivu a dokonce jsme si i zabruslili na zmrlé louži. Myslím, že to si děti pamatovaly z celého dne asi nejvíce. :)