VI. - září

27. 9. Projektový den "Cvičení v přírodě"

V pondělí 27. září budeme mít další projektový den, tentokrát na téma Cvičení v přírodě. S dětmi se sejdeme v 8:00 ve třídě, předvedeme si pár ukázek první pomoci, zopakujeme si důležitá telefonní čísla záchranných složek. Po velké přestávce se sbalíme a půjdeme si zasportovat do nedalekého lesa.

1., 2., 3., a 4. ročník končí v 11:30

6. ročník končí ve 12:25

16. 9. Projektový den "Primární prevence"

Ve čtvrtek 16. září máme projektový den na téma Primární prevence. Děti si do školy přinesou batůžek s notýskem, žákovskou knížkou, penálem a svačinou. Celý den si budeme vyprávět o škodlivých vlivech na naše zdraví a o tom co našemu zdraví prospívá. Pak si vytvoříme pracovní list na dané téma a vytvoříme si také nějaký hezký výkres týkající se této problematiky.

1., 2., 3. a 4. ročník končí vyučování v 11:30

6. ročník končí ve 12:25

1. 9. Zahájení školního roku

Dne 1. září 2021 se s dětmi sejdeme v 8:00 v naší třídě. Povíme si, co nás tento rok čeká a nemine, povyprávíme si, kdo si jak užíval prázdniny a v 8:45 se rozejdeme do svých domovů.

Nástěnka září

další fotografie: