PROSINEC

Informace pro rodiče:

• 7.12. se uskuteční dílničky, kde si každý žák vyrobí dárek ze dřeva, přinést 50 Kč
  • 8.12. půjdeme do kuchyňky péct a zdobit perníčky
  • 12.12. navštívíme ZUŠ Kladno "Vánoční dílničky"
  • 12.12. - 16.12. vánoční jarmark v budově školy
  • 15.12. projektový den "Volba povolání", zkrácené vyučování do 11:30
  • 16.12. Vánoční koncert - ve škole
  • 22.12. Vánoční posezení
  • 23.12. - 2.1. 2023 Vánoční prázdniny

22.12 Vánoční posezení

Přejeme Vám vše, co se špatně balí,
to jest klid, pohodu a zdraví!
Hezké prožití večera splněných přání,
svátků vánočních a vše nejlepší v novém roce!

16.12. Vánoční koncert

V pátek dopoledne proběhl v tělocvičně vánoční koncert. Nasáli jsme atmosféru, zazpívali si i zatancovali. :-)

15.12. Projektový den - Volba povolání

Vánoční jarmark

Ve dnech 12.12. - 16.12. bude probíhat vánoční jarmark.

12.12. Návštěva ZUŠ - vánoční dílničky

Opět jsme měli možnost navštívit ZUŠ, kde bylo rozdělené do 4 bloků - taneční, hudební, dramatické a výtvarné. Děti si to moc užily.

8.12. Vánoční pečení

Vánoce se blíží a k nim neodmyslitelně patří i cukroví. Proto jsme se dnes v rámci pracovních činností vydali do školní kuchyňky, kde si žáci vyzkoušeli přípravu a pečení cukroví. Linecké cukroví se nám povedlo a moc jsme si pochutnali. Jak se nám při přípravě dařilo, si můžete prohlédnout fotogalerii.

Vánoční tvoření pod vedením lektora

Dnešní dopoledne proběhlo ve škole Vánoční tvoření, kdy si žáci pod vedením lektora vyrobili sněhuláky za dřeva. Vyrábění jsme si moc užili. :-)

Mikuláš, anděl a čert

I k nám dnes dorazil Mikuláš se svými pomocníky, děti se trochu bály, ale zvládly zarecitovat krásnou básničku o Mikuláši. Pak jim Mikuláš nadělil balíčky v podobě čokoládového překvapení a minibonbónů.