ZÁŘÍ

27.9. Cvičení v přírodě

během tohoto dne jsme nejprve pracovali va třídě. Zopakovali jsme si důležitá čísla záchranného integrovaného systému. Povídali jsme si, jak se zachováme v různých situacích např. u nehody, při zranění, při požáru nebo jsme-li svědky krádeže. Nezapomněli jsme na chování při situacích, které jsou mimořádné. Na počítači jsme shlédli dokument o ošetření drobných zranění a pak jsme si také vyzkoušeli ošetření hlavy. Nezapoměli jsme také na pohyb a pobyt na čerstvém vzduchu. Během vycházky jsme plnili sportovní úkoly a opakovali znalosti z přírodovědy. Nakonec jsme dostali zaslouženou sladkou odměnu.

O tělesnou výchovu rádi soutěžíme.

O hudební výchovu jsme hráli hry a tančili mazurku.

16.9. Projektový den Primární prevence

Projektový den byl nazvaný "Jsme parta, jsme kamarádi". Během dne jsme si povídali o tom, jaké chování spolužáků se nám líbí, ale i co se nám nelíbí. Každý si pak vytvořil osobní erb, který vystihoval každého z nás. Erby se nám velmi povedly. V další části dne jsme hráli hry, při kterých jsme museli spolupracovat, abychom společně splnili úkoly.

1.9.2021 Zahájení školního roku 2021/2022 od 8:00 do 8:45 hod.

Je nutné, aby se všichni žáci dostavili do školy první školní den.

Proběhne testování žáků metodou PCR (slinami), které bude stejné jako v loňském školním roce.

Testování proběhne 1. 9. a 6. 9. ve třídách.

Testování se nemusí zúčastnit ti žáci, kteří prokáží, že prodělali onemocnění Covid-19 a není tomu déle než 180 dní od prvního pozitivního testu nebo mají potvrzení, že jsou očkováni.

SEZNAM POMŮCEK NA ŠKOLNÍ ROK 2021/2022

otevři zde

2. 9. Třídnické práce - vyučování do 11.30 hodin.

3. 9. Třídnické práce - vyučování do 11.30 hodin.

Od pondělí 6.9. probíhá výuka podle rozvrhu.