VII. Z - duben

V úterý 18.4.23 jsme měli další z projektových dnů, tentokrát na téma Změna životního prostředí vlivem působení člověka, v rámci kterého jsme se zúčastnili i celosvětového  Dne Země. Shlédli jsme film Davida Attenborougha, pracovali jsme ve skupinách na anglickém textu k tématu Den Země a nakonec jsme vyšli i do okolí naší školy, posbírali jsme zde odpadky a snad jsme takto alespoň trochu přispěli k vylepšení našeho okolí.

V dubnu se nám podařil dokončit projekt Pyramida zdravé výživy - zapojili se do něho všichni žáci třídy. Každý se zapojil dle svým schopností - někdo se ujal organizace, jiný se soustředil na výběr produktů, někdo byl dobý v různých technikách malování a hlavně nakonec bylo potřeba vše dát podle pravidel do závěrečné podoby. Na výsledek naší práce se  můžete podívat.

Co nás čeká v dubnu:

Dokončení projektu Pyramida zdravé výživy, závěrečné vyhodnocení jednotlivých prací a vyhodnocení aktivní účasti jednotlivých žáků.

6. - 10.4.23 - Velikonoční prázdniny, do školy jdeme tedy v úterý 11.4.23

14.4.23 - třídnická hodina do 13:00, nutný podpis v žákovské knížce

18.4.23 - Projektový den - Den Země zároveň s projektem Ukliďme Česko, uklízet budeme okolí školy, je potřeba si přinést pracovní rukavice, končit budeme ve 12:25

19.4.23 - přednáška Oko Země s panem Coubalem, cena za přednášku je 50.- Kč, bude hrazena z třídního fondu