VI. Z - březen

29. 3. - 31. 3. 2021

• Online hodiny a individuální konzultace ve škole pokračují dle rozpisu, přineste si ke kontrole školní sešity s doplněným učivem, pracovní sešity a žákovskou knížku s doplněnými podpisy zákonných zástupců u známek a zápisů.
  • Učební materály (v tištěnné podobě) si vyzvedněte v úterý, od 9,50 hodin.

Distanční výuka - učivo

Individuální konzultační hodiny ve škole, rozpis online hodin

22. 3. - 26. 3. 2021

• Online hodiny a individuální konzultace pokračují dle rozpisu i v tomto týdnu.
  • Učební materiály (v tištěné podobě) si ve škole můžete vyzvednout v úterý, od 9, 50 do 10, 50 hodin.

Individuální konzultace ve škole, rozpis online hodin

15. 3. - 19. 3. 2021

• Distanční forma výuky pokračuje, připojujte se na online hodiny (kdo máte možnost) a ostatní přijďte na individuální konzultaci do školy
  • Rozpis individuálních konzultací, online hodin a učivo v tištěné podobě na další týden naleznete v přiložených souborech.
  • Na konzultace do školy si přineste pracovní listy s učením.

Distanční výuka - učivo

Individuální konzultace, rozpis online hodin

8. 3. - 12. 3. 2021

• Distanční forma výuky pokračuje..., je povinná!
  • Termín na vyzvedávání učiva v tištěné podobě je úterý, 9,00 - 10,30 hodin.
  • Pokračují i online hodiny - viz. přehled.
  • Na individuální konzultace si přineste pracovní listy s učivem na daný týden.

Individuální konzultace ve škole, rozpis online hodin

1. 3. - 5. 3. 2021

• Vzhledem k nepříznivé epidemické situaci se školy od  1. 3. 2021 UZAVÍRAJÍ!!!
  • Učivo v tištěné podobě si ve škole můžete vyzvednout každé úterý, od 8,00 do 12,00 hodin.
  • V úterý přinesete vypracované učivo z předešlého týdne - distanční výuka je i nadále povinná!!!
  • Kdo máte možnost, připojujte se na online hodiny - viz. email.