VI. Z - květen

26. 5. - projekt Čtenářská gramotnost

fotogalerie

Od 17. 5. 2021 končí rotační výuka žáků II. stupně a pokračuje prezenční výuka dle rozvrhu (tzn. všichni žáci II. stupně nastupují do školy).

10. 5. - 14. 5. 2021

Distanční výuka - učivo
Individuální konzultace

3. 5. 2021 NASTUPUJE TŘÍDA VI. Z DO ŠKOLY - VÝUKA DLE ROZVRHU !!!

INFORMACE K PREZENČNÍ A DISTANČNÍ VÝUCE:

Pro žáky VI. Z platí tzv. rotační výuka (jeden týden ve škole - prezenční výuka, jeden týden distanční výuka).
  • prezenční výuka: týden od 3. 5. -7. 5. a týden od 17. 5. -21. 5.
  • distanční výuka: týden od 10. 5. -14. 5. a týden od 24. 5. -28. 5.
Žáci se budou každé pondělí a čtvrtek scházet před školou mezi 7:15 a to z důvodu samotestování antigenními testy.

Testování se neprovádí u dětí, které prodělaly COVID-19 a zároveň neuplynulo více než 90 dní od prvního RT-PCR testu s pozitivním výsledkem. Tuto skutečnost musíte prokazatelně doložit (potvrzení lékaře, zpráva z laboratoře).

Po celou dobu vyučování a přítomnosti ve škole budou mít žáci na nose a ústech respirátor. Třída se bude pravidelně větrat a dezinfikovat.

Žáci, kteří chodí na obědy se budou stravovat ve školní jídelně, nezapomeňte si obědy objednat.

Úkoly a zadání na období distanční výuky si žáci převezmou vždy v pátek při prezenční výuce a následně je vypracované přinesou ke kontrole v pondělí (v týdnu prezenční výuky).

Rozpis konzultací a on-line hodin pro týdny distanční výuky naleznete zde, stejně tak i učivo na jednotlivé týdny.

Připomínám, že distanční forma výuky je povinná!