VIII. Z - červen

Tipy na červen - zmensvujzivot

ORGANIZACE KONCE ŠKOLNÍHO ROKU - co nás ještě čeká:

do pátku 25.6. odevzdávání učebnic!

pondělí 28.6. zahradní slavnost aneb loučení se se spolužáky - výuka končí 12:25 hod.

úterý 29.6. třídnické náležitosti - výuka končí 11:30 hod.

středa 30.6. VYSVĚDČENÍ - výka končí 8:45 hod.

(Zkrácené vyučování musí mít žáci podepsané v žákovských knížkách!!!)

23.6.2021 jsme vyrazili na výlet na zříceninu hradu Okoř. Prošli jsme si okolí hradu a nakonec i samotný hrad. Ač ve velmi komorní sestavě, tak jsme si výlet moc užili a ani jsme nezmokli :)

Pár fotografií zde : Výlet na zříceninu hradu Okoř

21.6.2021 proběhl projektový den na téma CVIČENÍ V PŘÍRODĚ, vzhledem k velkému horku jsme celý den pojali spíše odpočinkově a společně si užili hezkého počasí.

Projektový den - cvičení v přírodě

15.6.2021 Jsme se účastnili preventivní činnosti MP a HSZ Kladno, která proběhla v rámci atletických závodů Kladno hází na Sletišti. Děti měly možnost si vyzkoušet, jakou běží rychlostí. Rychlost dětem strážník měřil pomocí přístroje na měření rychlosti automobilů. Děti si také vyzkoušely simulaci alkoholu a drog a jaké to je, jít pod jejich vlivem slalom. K simulaci měla MP speciální brýle, které si každý nasadil a v nich slalom absolboval. Díky tomu, že nám počasí přálo, tak jsme si cestou na Sletiště užili příjemnou vycházku.

V odkazu níže naleznete pár fotek :-)

Preventivní činnost MP a HSZ Kladno

Dne 3.6.2021 proběhl projektový den na téma ŠKOLA A ZDRAVÍ - ve třídě jsme se zaměřili na správnou životosprávu, výběr potravin v obchodě, správný denní režim. Řekli jsme si něco o organizaci WHO a BIO potravinách.

Projektový den jsme si užili i díky krásnému počasí, které nám umožnilo si užit i chvilku klidu v přírodě.

Projektový den 3.6.2021