V. Z - duben

INFORMACE K OTEVŘENÍ ŠKOL:

Žáci V.Z se vrací do školy 19. 4. 2021 k tzv. rotační výuce (jeden týden ve škole, jeden týden distanční výuka).

Žáci se budou scházet před školou mezi 7:15 - 7:40 a to z důvodu samotestování antigenními testy. Testy na COVID-19 budou probíhat pravidelně každé pondělí a čtvrtek před vyučováním.

Testování se neprovádí u dětí, které prodělaly COVID-19 a zároveň neuplynulo více než 90 dní od  prvního RT-PCR testu s pozitivním výsledkem. Tuto skutečnost musíte prokazatelně doložit (potvrzení lékaře, zpráva z laboratoře).

Po celou dobu vyučování a přítomnosti ve škole budou mít žáci na nose a ústech chirurgickou roušku. Třída se bude pravidelně větrat a dezinfikovat.
Žáci, kteří chodí na obědy se budou stravovat ve školní jídelně, nezapomeňte dětem objednat obědy.

Úkoly a zadání na období distanční výuky si žáci převezmou vždy v pátek při prezenční výuce a následně je vypracované přinesou ke kontrole v pondělí (v týdnu prezenční výuky).

5. 4. 2021 Státní svátek "Velikonoční pondělí"

2. 4. 2021 Státní svátek "Velký pátek"

1. 4. 2021 Velikonoční prázdniny

Distanční výuka a individální konzultace stále pokračují. Rozpis konzultací naleznete níže, stejně tak i učivo na jednotlivé týdny.

Ti, co nemají přístup k počítači či na internet, si budou nadále učivo vyzvedávat osobně ve škole v tištěné podobě, a to každé úterý mezi 8–9 hodinou. Zároveň přinesete vypracované úkoly z předchozího týdne.
S ostatními žáky jsme v kontaktu přes Email (petr.zdenek@zskladnoparizska.cz), WhatsApp nebo Messenger (konzultace online).

Znovu připomínám, že distanční forma výuky je povinná!

Distanční výuka - úkoly:

Individuální konzultace: