V. - listopad

18. 11. Zahájení prezenční výuky

Od 18. listopadu se naše třída opět otevře, vracíme se k prezenční výuce. To znamená, že děti budou od středy docházet do školy a učit se dle svého rozvrhu hodin

Žáci musí dodržovat hygienická a bezpečnostní opatření a budou se řídit pokyny pedagogů.

Dezinfekce je zajištěna ve všech prostorách školy. Je třeba, aby si žáci opět donesli dvě roušky. Kvůli pravidelnému větrání tříd si všichni žáci budou nosit do třídy bundy.

Výukové materiály (9. - 13.11)

2.ročník

Hlavně procvičovat písmenka, tento týden nejsou nová, tak pořádně procvičit stávající.

Vypracovat pracovní listy

pracovní listy (2)

3. ročník

Psát průběžně do písanky (1 strana na 1 den) a každý den číst minimálně 20 minut.

Vypracovat pracovní listy

pracovní listy (3)

pracovní list (AJ)

5. ročník

Každý den číst minimálně 20 minut.

pracovní listy (5)

pracovní list (AJ)

pracovní list (Inf)

Výukové materiály (2. - 6. 11.)

2. ročník

Naučit se písmenka C a J - nalepit a napsat do sešitu na písmenka a nakreslit si k nim obrázky. Trénovat psaní a čtení nových i starších písmenek a skládat z nich slabiky.

V matematice pokračovat v pracovním sešitě (každý den asi jednu stránku) a procvičovat číslice do 5 formou číselného diktátu

pracovní listy (2)

3. ročník

V českém jazyce hlavně číst a psát písanku (1 stránku za den)

V matematice procvičovat počítání do 10, můžete zkusit i do 20, troufnete-li si:)

pracovní listy (3)

5. ročník

Vypracovat pracovní listy. A každý den číst!

pracovní listy (5)

1.11.2020 - Uzavření speciálních škol

Od 2.11.2020 je zakázána přítomnost všech žáků ve škole. Toto nařízení se týká i žáků, kteří navštěvují třídy zřízené dle §16 odst.9 (speciální třídy), tedy bohužel i naší třídy.

Z tohoto důvodu je zahájena distanční výuka, která je pro žáky povinná! Výukové materiály si můžete vyzvedávat každé úterý mezi 9 a 10 hodinou. Čas vyzvedávání je z hygienických důvodů pevně daný a jiný čas vyzvednutí je třeba si předem telefonicky domluvit! Materiály mohou vyzvedávat žáci, zákonní zástupci, nebo rodinní příslušníci.