III. L - únor

Tělesná výchova s trenérem

Každý čtvrtek budeme chodit do tělocvičny a učit se základům volejbalu s profesionálním trenérem. První hodina se nám moc líbila a taky jsme se pořádně zapotili.

Z pohádky do pohádky

Po jarních prázdninách jsme se opět pustili do práce v plném nasazení. V hodinách literární výchovy jsme se věnovali pohádkám formou čtenářské dílny. Žáci si sami mohli vybrat pohádku, pracovali ve skupinách i samostaně každý za sebe a výsledky svojí práce sdíleli s ostatními spolužáky. Všichni jsme si to užili.

Jarní prázdniny - 14. 2. - 18. 2. 2022

Návštěva divadelního představení

V pátek 11. 2. jsme navštívili divadelní představení "Dlouhý, Široký a Bystrozraký" v loutkovém divadle Lampion v Kladně.

Divadlo se nám moc líbilo.

Cvičení v přírodě

Ve čtvrtek 10. 2. jsme absolvovali cvičení v přírodě. První vyučovací hodinu jsme se věnovali teoretickým znalostem a potom jsme vyrazili do přírody.

Pololetní prázdniny - 4. 2. 2022

Vážení rodiče, ve dnech 1.2., 2.2. a 3.2. je vyhlášeno ředitelské volno. Posílám na tyto dny úkoly. Děkuji.

Úkoly 1.-3.2.2022