VIII. Z - květen

Květen ve vaší zahradě

Dne 26.5. proběhl projektový den ČTENÁŘSKÁ GRAMOTNOST na téma Staré povětsi české. Zaměřili jsme se na pověst Kouzelník Žito a Dívčí válka. Nechyběla ani práce ve skupinách. Jen nálada na focení tento den ve třídě nebyla :)

OD 17.5. PROBÍHÁ VÝUKA DLE ŘÁDNÉHO ROZVRHU A BEZ ROTACÍ!

V TÝDNU OD 3.5.2021 začíná třída VIII.Z distanční výukou v rámci návratu do školy rotační formou. Stále platí, že na tento týden si nové úkoly vyzvednete v úterý 4.5. mezi 9 - 11 hodinou.

Do školy tedy půjdete až 10.5.2021!

INFORMACE K PREZENČNÍ A DISTANČNÍ VÝUCE:

Pro žáky VIII.Z platí tzv. rotační výuka (jeden týden ve škole, jeden týden distanční výuka).

• prezenční výuka: týden od 10.-14.5. a týden od 24.-28.5.
  • distanční výuka: týden od 3.-7.5. a týden od 17.-21.5.

Žáci se budou každé pondělí a čtvrtek scházet před školou mezi 7:15 - 7:40 a to z důvodu samotestování antigenními testy. Pokud bude někdo v dny testování nepřítomen, bude otestován následující den, kdy přijde do školy.

Testování se neprovádí u dětí, které prodělaly COVID-19 a zároveň neuplynulo více než 90 dní od prvního RT-PCR testu s pozitivním výsledkem. Tuto skutečnost musíte prokazatelně doložit (potvrzení lékaře, zpráva z laboratoře).

Po celou dobu vyučování a přítomnosti ve škole budou mít žáci na nose a ústech respirátor. Třída se bude pravidelně větrat a dezinfikovat.

Žáci, kteří chodí na obědy se budou stravovat ve školní jídelně, nezapomeňte si obědy objednat.

Úkoly a zadání na období distanční výuky si žáci převezmou vždy v pátek při prezenční výuce a následně je vypracované přinesou ke kontrole v pondělí (v týdnu prezenční výuky).

Rozpis konzultací a on-line hodin pro týdny distanční výuky naleznete níže, stejně tak i učivo na jednotlivé týdny.

Připomínám, že distanční forma výuky je povinná!

Individuální konzultace 3.5. - 7.5.2021

Učivo 3.5. - 7.5.2021