IX. Z - prosinec

22.12. je ředitelské volno :) Užijte si krásný vánoční čas a prázdniny!

15.12. jsme celý den věnovali ekologii, konkrétně tématu Pralesy - jejich záchrana, obnova, ochrana před pytláky. S velmi zajímavou přednáškou za námi do školy přijel pan Coubal, který nám kromě zajímavého povídání přivezl i dokument jejich organizace Prales dětem.

Ekologický den Pralesy

7.12. Program primární prevence pro 2.stupeň ZŠ na téma "A co dál?". Program primární prevence navazoval na předcházející projektový den. Společně s lektorkami z organizace Magdalena jsme se zabývali nejen výberem další školy.

Program primární prevence

6.12. Jsme si společně užili projektový den na téma volba povolání. S deváťáky jsme si udělali test, na jakou profesi se nejlépe hodíme. Poté jsme si našli aktuální nabídky práce na trhu a jaké jsou na jednotlivé profese požadavky. Nakonec jsme si zahráli hru, jak se cítíme v daných profesích. Také jsme si  vyzkoušeli pohovor na střední školu a do zaměstnání.

Projektový den - volba povolání

3.12. Se i u nás ve škole zastavili preventivně čerti s Mikulášem a andělem. Jeden čertík, který hlídá vstup do pekla nám zůstal v druhém patře. Snad do pekla nikoho nepustí.

Doučování v měsíci prosinci bude ve dnech 6.12., 7.12. a 14.12. od 7:00 hodin.

1.12. Se budou konat TŘÍDNÍ SCHŮZKY od 14:30 hodin. Třídní schůzky proběhnou ve tříde IX.Z (třetí patro, místnost číslo 75). Třídní schůzky je možné v tomto termínu vyřídit osobně, či po domluvě telefonicky nebo emailem. Osobní setkání v jiný čas je možný taktéž po vzájemné dohodě. Těším se na Vás! Třídní učitelka, Barbora Peslová.