V. Z - listopad

Příloha k učivu od 16. 11. - 22. 11. 2020

Příloha k učivu od 9. 11. - 15. 11. 2020

Příloha k učivu od 2. 11. - 8. 11. 2020

Od 30. listopadu se naše třída opět otevře, vracíme se k prezenční výuce. To znamená, že děti budou od pondělí docházet do školy a učit se dle svého rozvrhu hodin.

Žáci musí dodržovat hygienická a bezpečnostní opatření a budou se řídit pokyny pedagogů.

Dezinfekce je zajištěna ve všech prostorách školy. Je třeba, aby si žáci opět donesli dvě roušky. Kvůli pravidelnému větrání tříd si všichni žáci budou nosit do třídy bundy.

OD 18.LISTOPADU SE PRO NAŠI TŘÍDU NIC NEMĚNÍ - STÁLE POKRAČUJE DISTANČNÍ VÝUKA.

Od středy 18.11. začnou zároveň probíhat i individuální konzultace žáků ve škole. Předem budete informováni, kdy se na konzultaci dostavit.

Jedná se o 30 min. konzultace, kdy bude mít žák možnost konzultovat s učiteli učivo, které nezvládl nebo nepochopil. První individuální schůzky proběhnou ve středu. Žáci budou kontaktováni, kdy se mají dostavit na konzultaci. Pokud je konzultace určena, je povinná. Je v rámci výuky.

Z nařízení vlády o prodloužení nouzového stavu pokračuje distanční forma výuky i v listopadu a tak zde opět naleznete odkazy na učivo, které musíte vypracovat v daném týdnu.

Distanční forma výuky je povinná!

Vypracované učivo zasílejte na adresu: jana.demkova@zskladnoparizska.cz

Učivo lze stále zasílat přes Email, Messenger či WhatsApp nebo si jej můžete vyzvednout i v tištěné formě ve škole, a to každou středu, od 8:00 do 9:00 hodin.