VI. Z - únor

14. - 18. února jsou  jarní prázdniny. Ve škole se tedy uvidíme až v pondělí 21. února.

Ve čtvrtek 10. února proběhne cvičení v přírodě. Z tohoto důvodu budeme mít zkrácené vyučování, končit budeme ve 12:25. Tuto informaci rodiče musí podepsat v žákovské knížce. V opačném případě budete ve škole do 14:30. :-) Na cvičení si nezapomeňte vzít sportovní oblečení a boty a do baťůžku pití a svačinku. Oblečení přizpůsobnte chladnému zimnímu počasí.

Od pondělí 7. února probíhá výuka dle rozvrhu.

Na období 1. - 3. února vyhlásila paní ředitelka ředitelské volno, na které plynule navazují pololetní prázdniny v termínu 4. února. Po dobu ředitelského volna máte zadané úkoly - viz odkaz níže. Ve škole se tedy uvidíme až následující pondělí - 7. února. Doma si nezapomeňte vypracované úlohy :-)

VI.Z - učivo na období 1.-3.2.2022