27.9. 2021 Projektový den - Cvičení v přírodě

Dnes proběhl v naší škole projektový den "CVIČENÍ V PŘÍRODĚ".

První dvě vyučovací hodiny jsme probrali důležitá telefonní čísla a složky IZS, jak předcházet úrazům. Následně žáci pracovali samostatně v pracovních listech, kde měli vybarvit složky IZS.

Poslední dvě vyučovací hodiny jsme šli na vycházku do přírody směrem k rybníku do Hřebče. Po cestě tam i zpět jsme procvičovali základní znalosti v oblasti dopravní výchovy, prevence úrazů a zahráli jsme si hry. Náramně jsme si to užili :)

23.9. 2021 Pracovní vyučování

Během pracovního vyučování jsme strávili se žáky v kuchyni - všichni se podíleli na přípravě mrkvového salátu s jablky. Užili jsme si kopec legrace a všichni se podíleli na přípravě. Bylo moc hezké, jak žáci spolupracovali, kdo, co bude dělat :)

Pracovní vyučování I.S+II.S

16.9. 2021 Projektový den - Primární prevence

11.9. 2021 Matematika - práce v hodině - geometrické tvary

6.9. 2021 Matematika - práce v hodině

Matematika 6.9. 2021

Zdravím všechny po prázdninách v novém školním roce 2021/2022

Harmonogram 1. školního týdne

STŘEDA - 1.9. 2021

• slavnostní zahájení školního roku
  • proběhne testování PCR metodou, je NUTNÁ ÚČAST VŠECH ŽÁKŮ
  • ROUŠKY nosí děti ve všech prostorách školy (chodby, šatny, atd.). Ve své kmenové třídě žáci ROUŠKY NENOSÍ.

ČTVRTEK - 2.9. 2021

• vyučování do 11:30 - třídnické práce
  • žáci si přinesou pomůcky a hygienické potřeby dle seznamu, který jsem Vám zasílala

PÁTEK - 3.9. 2021

• vyučování do 11:30 - třídnické práce

PONDĚLÍ - 6.9. 2021

• VÝUKA DLE ROZVRHU, který je umístěn na webových stránkách naší třídy I.S
  • žáci mají nadepsaný rozvrh hodin v žákovské knížce
  • testování PCR METODOU

VÁŽENÍ RODIČE,

PROSÍME, ABY DĚTI PŘINESLY ŠKOLNÍ POMŮCKY A HYGIENICKÉ POMŮCKY DLE SEZNAMU, KTERÝ JSME VÁM ZASÍLALI.

NEJPOZDĚJI DO 15.9. 2021