PROSINEC

Na Vánoce plná bříška, spoustu dárků od Ježíška,

pohodu a klid, tak jak to má být.

Pro další rok zdraví, štěstí, ať se máte pořád hezky.

VESELÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2021

TĚŠÍME SE NA VÁS ZASE PO PRÁZDNINÁCH  VE ŠKOLE V PONDĚLÍ 4.1.2021,

VYUČOVÁNÍ BUDE PROBÍHAT PODLE ROZVRHU.

VÁNOČNÍ POSEZENÍ

Poslední den ve škole jsme si užili vánočně.

Připomněli jsme si některé vánoční zvyky a tradice. Společně jsme si ozdobili stromeček, zapálili Františka a poslouchali koledy.

Během dne jsme ještě vyráběli přáníčka pro babičky a dědečky do Domova důchodců.

Během prosince jsme si upekli perníčky, které jsme společně zdobili.

Také jsme si ještě vyrobili dárky pro rodiče. Malovali jsme sádrový svícen na čajovou svíčku a ze dřeva jsme si vyrobili větší svícen na stůl.

Práce se nám dařila a svícny se moc povedly. Ještě jsme si zahráli i hry. Zvítězit nad hrací skříňkou a ulovit si sladkost ale nebylo vůbec snadné.

Nakonec došlo také na rozdávání dárků.

PROJEKTOVÝ DEN - MV - CESTA KOLEM SVĚTA

Do třídy se nám vrátil staronový žák Roman. Společně jsme si vybrali a vyhledávali informace o Anglii.

VÝROBKY NA VÁNOČNÍ VÝSTAVU

Během celého měsíce jsme vyráběli výrobky na vánoční výstavu. Jsme šikovní, velmi se nám povedli.

PROJEKTOVÝ DEN - EVVO - ŽIVOT KOLEM NÁS

O projektový den jsme si připomněli, jak důležité je se starat o přírodu kolem nás.

Zopakovali jsme si, jak správně třídit odpad. Také jsme porovnávali klady a zápory dopravy a vytvořili plakát s dopravními prostředky.

VÁNOČNÍ SKŘÍTEK

Aby nám to čekání na Vánoce rychleji uteklo, vyrobili jsme si skřítky.

ČERT, MIKULÁŠ A ANDĚL

Nastal předvánoční čas. Všichni si užíváme adventní čas a těšíme se na vánoční svátky.

Přesto, že jsme velcí i my jsme si vyrobili čertíky.