VI. - prosinec

OPĚT SE NA VAŠE DĚTI BUDEME TĚŠIT V PONDĚLÍ 3. 1. 2022

Informace k týdnu 20. - 22. 12.

20. 12. Vyučování dle rozvrhu

21. 12. Už se neučíme, kdo chce, může si přinést cukroví a dáreček pro kamaráda a uděláme si malou třídní oslavu vánočních svátků.

22. 12. Ředitelské volno. Už jsem doma a užíváme si předvánočního období.

15. 12. Přednáška - Ekologie

Ve středu 15. prosince se zúčastníme vzdělávacího programu na téma ekologie se zaměřením na deštné pralesy. Děti se dozví, jak se mají chovat k naší planetě, abychom ji přestali ubližovat a naučili se jí pomáhat.

Na tento program budeme vybírat 35,- Kč.

fotografie zde

13. 12. Vánoční Koncert

V pondělí 13. prosince se v naší škole uskuteční Vánoční koncert, který bude začínat v 9:00 a potrvá asi jednu hodinu. Zbytek dne se budeme učit jako každý jiný den, tudíž si děti přinesou veškeré učivo dle rozvrhu!

Na tento koncert budeme vybírat 50,- Kč.

8. 12. Zahájení Vánoční Prodejní Výstavy

Od středy 8. prosince bude zahájena každoroční vánoční výstava, na které si budete moci zakoupit výrobky našich žáků. Prodej bude probíhat za zvýšených hygienických podmínek. Výtěžek z prodaných předmětů bude věnován dětem naší školy na různé školní akce.

6. 12. Projektový Den "Volba Povolání"

V pondělí 6. prosince máme projektový den na téma "volba povolání". Děti si jako vždy přinesou jen batůžek s penálem, žákovskou a notýskem. Vyučování prvostupňových končí v 11:30 a druhostupňových ve 12:25. Děti, které mají doučování, končí ve 13:20.

3. 12. Čert, Mikuláš a Anděl

V pátek ráno nás navštíví Mikuláš s čertem a andělem, hodné děti dostanou nějakou dobrůtku a zlobivce si čertíci odnesou do pekla:)

Vánoční přáníčka pro opuštěné babičky a dědečky

fotografie výkresů zde