V. - duben

Prase divoké - samice zvaná bachyně může mít až 12 pruhovaných selátek v jednom vrhu.

19. 4. Promítání - Oko Země

Ve středu 19. dubna se naše třída účastní promítání na téma Oko Země. Promítání se týká ochrany naší planety a ochranných projektů kterých se tato společnost účastní.

Promítání se bude konat od 9:00 do 9:45, zbytek dne se učíme dle rozvrhu. Obědy i družina beze změny.

18. 4. Projektový den - Den Země

V úterý 18. dubna máme opět projektový den, a to na téma "Den Země". To znamená, že si budeme ve škole dvě hodiny povídat o tom jak a proč máme chránit naše životní prostředí. Po velké přestávce se oblíkneme a půjdeme ven, kde budeme z přírody sbírat odpadky, roztřídíme je a vyhodíme do patřičných kontejnerů.

Končíme v 11:30, družina i obědy jsou beze změny.

6. - 10. 4. Velikonoční prázdniny

Od čtvrtka 6. dubna jsme doma a užíváme si Velikonočních svátků a do školy se vracíme až v úterý 11. dubna.

Všem rodičům se omlouvám za absenci fotografií, z nějakého neznámého důvodu mi na stránky nejdou vložit :(, ale už se pracuje na nápravě, tak snad brzy opět fotografie budou:)