♥VÁNOČNÍ POSEZENÍ♥

Po příchodu do třídy jsme našli pod stromečkem dárečky. Nejprve jsme si povídali o tradicích a zvycích, které se stále dodržují. Poté jsme si popřáli samé krásné věci do nového roku. Následovalo rozbalování dárečků a pohoštění. Za tento den jsme si zahráli spousty her a řádně se občerstvili.

Vánoční posezení III.Z

PROJEKTOVÝ DEN

Letem světem se naše třída dostala až do Ameriky. Prozkoumali jsme její obyvatelstvo, nadále přírodu a nakonec jak vypadají jednotlivé státy a čím se od sebe tak liší. Poté jsme se zajímali o zvyky a tradice na vánoční období- jak se v Americe slaví Vánoce? Nakonec jsme si naše všechny nové poznatky zaznamenali a vyrobili jsme pár ozdob na stromeček pro děti do Ameriky.

Aktualita: Učivo pro děti na distanční výuce 15.12.-18.12.2020

Učivo 15.12.-18.12.

Měsíc prosinec se nese v duchu Vánoc. A tak to bylo i u nás ve třídě. Vánoční výzdoba chodby a také třídy. Děti si ozdobily vánoční stromeček, který se velmi povedl.

Nadále jsme měli projektový den na téma VODA. Děti si ve třídě udělaly řeku, do které psaly vše, co jim slovo voda připomíná. Poté jsme se zabývali ekologií vody a živočichy, kteří ve vodě žijí. Nakonec jsme si představovali, co vidí kapka vody, když padá z mraku a vznikly z toho krásné obrázky.