DUBEN

ČARODĚJNICE

30. duben se nesl v duchu čarodějnic. Ráno jsme kouzlili čarodějnické příklady, v českém jazyce jsme luštili jména čarodějnic a následně jsme si každý jednu vyrobili. Ani ve třídě to nevypadalo jako vždy. Objevilo se nám zde spousty krásných čarodějnic a čarodějů! Nakonec jsme si opekli na ohni buřty a každý svou čarodějnici spálil. A teď hurá do dalšího měsíce! :)

VELIKONOČNÍ SVÁTKY

Velikonoce máme rádi. Jsou krásně barevné a plné života. Venku vše kvete a roste. A nejen venku, i u nás ve třídě to začalo růst. Děti si totiž zasadily své vlastní osení na Velikonoce! :)

HODINY S TRENÉREM

Další měsíc, další hodiny s novým trenénem. Tentokrát s paní trenérkou na hodiny jógy a celkové obratnosti. Společně s III.Z si opět užíváme hodiny plné sportu a zábavy. :)

NOC ANDERSENA

Akce, na kterou jsme se tak dlouho těšili. SPINKÁNÍ VE ŠKOLE! Naše noční dobrodružství začalo 1.4.2022 v 17:00. Nejpreve jsme si společně s II. Z a III.Z prošli pohádkovým dobrodružstvím po budově školy. Počasí nám bohužel neumožnilo být venku. Hra byla plná úkolů a vědomostí ze světa pohádek. Následovala večeře. Mňam, to byla dobrota! Po večeři jsme si mohli vybrat jeden ze tří kinosálů. kde se promítaly filmy. V naší třídě jsme koukali na Krotitelé duchů. To jsme se ale nasmáli! Poté jsme si připravili postýlky na spinkání, vyčistili zuby a paní učitelka nám četla krásnou pohádku na dobrou noc. Usnuli jsme sice pozdě, ale za to plní nových zážitků. Spinkalo se nám ve třídě dobře. Ráno jsme si dali výbornou snídani, uklidili jsme třídu a už se moc těšíme, až budeme v pondělí vše vyprávět kamarádům, kteří tu s námi nebyli. :)