IV.Z - prosinec

Milí žáci - čtvrťáci, přeji vám i vaší rodině klidné prožití svátků vánočních, bohatého Ježíška a šťastný vstup do Nové roku 2021.

Opět se spolu sejdeme 4.1.2021.

Vzhledem k nepříznivému vývoji epidemiologické situaci se mimořádně prodlužují vánoční prázdniny o dva dny.To je 21.12.2020 a 22.12.2020.

16.12.2020 projektový den - Barev svět

Žáci se v tomto projektovém dni zaměřili na kontinent Afriky. Seznámili se s životem v Africe, zvířaty žijící v Africe, ale hlavně jsme se zaměřili na tento vánoční čas a chtěli se dozvědět, jak se slaví v Africe Vánoce. :-)

Nakonec jsme zhlédli zajímavý cestopisný dokument o Kongu.

8.12.2020 proběhl projektový den - Život kolem nás

Žáci měli za úkol se zamyslet nad rozdílem mezi městem a vesnicí. Poté pracovali ve skupinách, kde dle vlastní fantazie si vytvořili své město či vesnici, kde by chtěli bydlet.

Adventní kalendář

Ve třídě jsme si vytvořili adventní kalendář plný odměn! :-)

Čert, Mikuláš, Anděl

Vytvořili jsme si pekelnou nástěnku, aby jsme se zalíbili čertíkům a Mikuláš nás za to mohl odměnit dobrotama.

Těšíme se na Vánoce! :-)

Vánoce jsem nejkrásnější svátky v roce a i my čtvrťáci se na ně pečlivě připravujeme!

Náš vánoční stromeček, který jsme si vytvořili sami. :-)