II. L - listopad

23. 11. 2021

Blíží se advent a my jsme se rozhodli rozdávat radost nejen mezi sebou ve škole, ale také vykouzlit úsměv na tváři seniorům. V hodinách výtvarné výchovy jsme pro ně vytvořili vánoční přáníčka, která budou před Vánoci předána do domovů pro seniory.

Další fotografie.

18. 11. 2021

Do dnešní hodiny tělocviku k nám zavítal trenér hokeje Jiří Neiss. Pan trenér měl pro žáky připraveno několik her a soutěží. Dali jsme si pořádně do těla a už se všichni moc těšíme na další hodinu.

Další fotografie.

17. 11. 2021

Vážení rodiče,

ve dnech 22. a 29. listopadu proběhne ve škole plošné testování antigenními testy na přítomnost viru Covid-19.

16. 11. 2021

Dnešní projektový den byl zaměřený na finanční gramotnost. Žáci se seznámili s pojmy příjem, výdaj, rozpočet a také s cenami věcí. Poslední hodinu jsme si zahráli na obchod. Žáci dostali nákupní košíky, ve kterých měli nakreslené potraviny. Ty potom museli „v obchodě“ najít, nalepili si je na nákupní seznam a spočítali kolik za nákup zaplatí. Jak celé dopoledne probíhalo si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

11. 11. 2021

Svatý Martin

V dnešní hodině pracovní výchovy jsme si povídali o svatém Martinovi. Přečetli jsme si několik pranostik, které se ke svatému Martinovi vážou a nakonec jsme si vyrobili bílého koně.

11. 11. 2021

Dneska jsme měli poslední hodinu s paní trenérkou Evou Řešátkovou. Jako vždy měla pro žáky připraveno spousty zábavných her a soutěží. Všichni jsme si společné hodiny s paní trenérkou moc užili a dokonce žáky odměnila sladkostí. Jak poslední hodina probíhala, si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Sladká odměna od paní trenérky.

11.11. 2021

Martínek dnes svátek slaví, my mu přejeme štěstí zdraví.

4. 11. 2021

Znáte origami? My už ano. V hodinách pracovní výchovy jsme se seznámili s japonským uměním překládání papíru. I když tato metoda vypadá jednoduše, opak je pravdou. Jak se žákům dařilo, si můžete prohlédnout ve fotogalerii.