PROSINEC

Vánoční prázdniny

Vánoční prázdniny probíhají od 23.12. 2022 do 2.1. 2023. Ve škole se opět sejdeme 3.1. 2023 v úterý.
Krásné Vánoce a šťastný Nový rok přeje celý tým přípravné třídy :-)

Školní družina 22.12.2022 pouze do 15.00.
Školní jídelna je pro tento den uzavřena.

22.12. Vánoční nadílka pro lesní zvěř

20.12. Vánoční výzdoba Kladna

Naše Vánoční procházka Kladnem započala na zastávce autobusu, kdy jsme zvolily autobus, jako vhodný dopravní prostředek, při ranním náledí. Po příchodu na Náměstí St.Pavla jsme se zastavili u stromečku a poté u Betlému se zvířátky. Cesta pokračovala Vánočním vláčkem, kdy nás pan řidič (Santa Claus), svezl dokonce 2x .  Posilnili jsme se svačinkou, kterou jsme si snědli v party stanu kavárny Lodestar, kde nám dokonce paní majitelka "zatopila". Poté, co jsme se doslova doklouzali k divadlu, jsme nakonec na cestu zpět opět zvolili autobus.

Výlet i náledí jsme zvládli bez újmy a celková radost všech, byla znát :-)

16.12. Vánoční koncert

Vánoční koncert se dětem velmi líbil. Děti společně s muzikanty zpívali, při zpěvu muzikantů si společně i zatancovali. Někteří se zúčastnili i kvízu, který pro ně muzikanti měli připravený. Všichni jsme se krásně naladili Vánoční atmosférou.

13.12. Beseda s MP Kladno

Dne 13.12. nás navštívila Městská policie z Kladna. Strážníci s dětmi mluvili na téma "bezpečnost dětí". Jak se v určitých situacích zachovat, co správné je a co není. Děti se do rozhovoru hojně zapojily a odpovídaly na kladené otázky .

12.12. Vánoční besídka

Naše společná vánoční besídka se moc povedla. Rodiče byli spokojení, děti předvedly, co se naučily. V závěru si děti s rodiči vytvořili krásné svícínky, které si odnesli k radosti všem, domů.

7.12. Vánoční dílničky

Vánoční tvoření, které děti opravdu bavilo. Každý si vytvořil krásného dřevěhého sněhuláčka, kterým potěší tatínky a maminky.

5.12. Mikuláš

Dnešního dne nás navštívil Mikuláš s andělem a sebou přivedl i partu čertů. Děti malinko postrašili, ty nám slíbily, že budou celý příští rok hodní, budou poslouchat a dělat úkoly. Děti dostaly malou odměnu a společně se s dnešní partou vyfotily :-)

1.12. Pečení cukroví

Měsíc prosinec a čekání na Ježíška jsme zahájili pečením cukroví. Zaměřili jsme se na perníčky, které mají děti nejraději a na vanilkové rohlíčky, které nám krásně provoněly celou školní kuchyňku. Každý si jeden perníček snědl a ostatní máme schovány pro maminky a tatínky, jako dárek :-)