DUBEN

Informace k otevření škol

Vážení rodiče a žáci,
Žáci z přípravné třídy se vrací do školy 12.4. 2021
Nebude se nás týkat rotace žáků, to znamená, že budeme chodit do školy každý týden.
KAŽDÉ PONDĚLÍ A ČTVRTEK BUDOU ŽÁCI TESTOVÁNI NA COVID -19
zde Vám zasílám instruktážní video,abyste mohli dětem postup testu ukázat a připravit je na něj:

SARS CoV 2 Antigene Test Kit User Guide - YouTube

Pokud víte, že děti by testování samy nezvládly, můžete je doprovodit, ale před vstupem do budovy se musíte prokázat negativním testem.
Příchod do školy je nutný v čase 7.15 - 7.40 hod. - zejména kvůli testování dětí.
Děti, které prodělaly Covid - 19 a mají 90 denní lhůtu od prodělání Covidu, tak se testovat nemusí.
Pokud se stane to, že dítě bude v pondělí testováno a test bude pozitivní odchází ze školy a musí jít na PCR test, ale třída do karantény nejde. Ale jestliže se tato situace stane ve čtvrtek dítě taktéž odchází ze školy i na test PCR a zárověň i ostatní žáci ze třídy jdou na testy PCR a dále postupujeme dle pokynů hygieny.
Ranní družina- příchod do ranní družiny v 6:25( děti si udělají test a odchází s paní vychovatelkou)
Odpolední družina bude do 15 hod.
Obědy budou probíhat v naší jídelně a odchod dětí na obědy Vám jěště upřesním. Prosím přihlašte dětem včas obědy.
Všechny informace, které nejsou jasné nebo zde uvedeny Vám ráda zodpovím telefonicky.