II. L - únor

21. 2. 2022

Po prázdninách na nás čekalo ve třídě velké překvapení. Nová interaktivní tabule. Všichni jsme měli radost a hned jsme si vyzkoušeli, jaké to je na ní pracovat. Jak nám to šlo, si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

11. 2. 2022

Vydali jsme se za kulturou do divadla Lampion na představení Dlouhý, Široký a Bystrozaký.

10. 2. 2022

Ve čtvrtek nás čekal projektový den - cvičení v přírodě. Vydali jsem se na hřistě do Hřebče a po cestě se zaměřili na orientaci v terénu, zopakování důležitých telefonních čísel a chování za mimořádných situací.

Fotogalerie.

7. 2 . 2022

Ve druhém pololetí nám začal v rámci tělesné výchovy plavecký výcvik. Všichni se moc těšili. :-)

Další fotografie.

Vážení rodiče,

z důvodu epidemiologické situace je od úterý 1. 2. 2022 do čtvrtka 3. 2. 2022 vyhlášeno ředitelské volno. V pátek 4. 2. 2022 jsou pololetní prázdniny.

Učivo na dny volna:

Žáci, kteří se vzdělávají dle základního vzdělávání:

ČJ: pracovní listy - opakování psaní u,ú,ů a opakování slabikotvorného r, l

Písanka č. 2: str. 1 - 4

Čítanka: str. 62 - 63

M: pracovní sešit str. 14, 15

Prv: učebnice a pracovní sešit: str. 43

Žáci, kteří se vzdělávají dle minimálních výstupů mají učivo vypsáno v notýsku:

ČJ - písanka: str. 2/53

Čteníčko - str. 39