III. S - listopad

Domácí výuka

Milí žáci, od středy 18. listopadu se učíme opět společně ve třídě podle rozvrhu.

V pondělí 16. listopadu nenoste vypracované úkoly, předáte mi je až ve středu ve třídě.

Vážení rodiče, od pondělí 2. listopadu je zahájena distanční výuka (je povinná) i pro speciální školy.

Předávání úkolů bude probíhat jako na jaře (březen-červen). Každé úterý budou připraveny pracovní listy a žáci si je budou moci vyzvednout mezi 9.00 - 10.00 ve škole u třídní učitelky. Zároveň budou odevzdávat vyplněné pracovní listy za minulý týden.

V přípdě, že si žák nebude moci pro úkoly dojít, prosím, aby se dostavil pro učivo zákonný zástupce.

Veškeré učivo bude umístěno na naší webové stránce III.S.

Po dobu distanční výuky  se mnou můžete komunikovat telefonicky nebo e-mailem.

Prosím, sledujte webové stránky III.S.

Distanční výuka

Učivo 9.11. - 13.11.2020

Milí žáci, čtěte pozorně zadání na jednotlivých pracovních listech, ať víte, co máte dělat. V případě, že je 4-2= nebo 3+0=, víte, že máte příklady sečíst nebo odečíst. Všechny pracovní listy, které dostáváte, jsme již společně dělali.

Pokud nezvládnete přečíst zadání tak, abyste mu porozuměli, požádejte někoho (maminku, tatínka, sourozence), aby vám úkol přečetl.

PRACUJTE SAMOSTATNĚ!

Vysvětlení k VV-PV:

1) nasbírejte jakékoliv listy, nalepte je veverce misto ocásku a veverku vybarvěte

2) podlepte obrázek loutek čtvrtkou, vystříhněte a slepte jako figurku (čtvrtku dostanete spolu s obrázkem)

POZOR! Příští týden je v úterý Státní svátek, proto si prosím vyzvedněte úkoly již v pondělí 16.11. mezi 9.00-10.00 hod. Zároveň přineste úkoly vypracované za týden od 9.11. do 13.11.2020.

jazyková komunikace

Učivo 2.11. - 6. 11. 2020

Matematika,  Matematika,  Matematika,  Matematika,  Matematika,  Matematika

Jazyková komunikace,  Jazyková komunikace,  Jazyková komunikace,  Jazyková komunikace,  Jazyková komunikace

Výchova ke zdraví

Nauka o přírodě, Nauka o přírodě

Nauka o spolešnosti, Nauka o spolešnosti

Výtvarná výchova, Výtvarná výchova

Milí žáci (a zákonní zástupci), ráda bych vás seznámila s několika novinkami ohledně dostanční výuky.

Distanční výuka je povinná. Proto je nutné, abyste si chodili každý týden pro úkoly a odevzdávali je vypracované. V opačném případě budete mít neomluvené hodiny. Jak víte, úkoly písemnou formou si můžete vyzvednout každé úterý od 9.00 do 10.00 hodin.

Každý pracovní list a výrobek (VV,PV) bude hodnocen známkou. Snažte se prosím splnit zadané úkoly co nejlépe. V případě, že úkol neodevzdáte, bude hodnocení nedostatečné.

Nebudete dostávat novou látku, ale pouze úkoly k opakování.

Na každém pracovním listě, umístěném na webové stránky, budou jména žáků, kteří mají úkol vypracovat.

V případě jakýchkoli dotazů mě kontaktujte telefonicky nebo e-mailem.

Děkuji za spolupráci   O. Krčková, tř. učitelka