IX. Z - červen

Organizace konce školního roku:

Po 27.6. - výuka dle rozvrhu

Út 28.6. - výlet na hrad Okoř

St 29.6. - třídnické práce, výuka zkrácena do 12:25 hod, nutno mít podepsané v ŽK

Čt - VYSVĚDČENÍ   8:00 - 8:45 hod

DO 3.7. JE MOŽNOST SI OBJEDNAT OBLEČENÍ S LOGEM ŠKOLY NA STRÁNKÁCH : https://www.kraloveskoly.cz/parizska/

Bližší informace včetně odkazu mají všichni žáci na svých školních emailech :)

28.6.2022 jsme si společně užili poslední výlet, tentokrát jsme vyrazili na zříceninu hradu Okoř.

Jak jsme si to užili se podívejte -> Výlet Okoř

23.6.2022 Jsme se vydali na výlet do zooparku Zájezd. Nakonec nám zbyl čas i na návštevu panátníku Lidice. Výlet se opravdu povedl a všichni jsme si ho moc užili.

Fotky opravdu stojí za to :) Výlet Zoopark Zájezd

22.6.2022 jsme si společně užili projektový den na téma Škola a zdraví, bavili jsme o zdravých potravinách,biopotravinách, alternativních směrech výživy a celkově o zdravém životním stylu.

Škola a zdraví

16.6.2022 Jsme vyrazili do Prahy, kde nás čekalo promítání filmu Anthropoid a návštěva památníku obětem heydrichiády a kostela Cyrila a Metoděje. Celá akce se velmi povedla a pro žáky byla i velmi poučná.

Exkurze Praha

Pár fotografií z hodiny chemie, kdy jsme dělali laboratorní práci na téma organické kyseliny -> Hodina chemie

Červen jsme zahájili sportovním dopolednem na Den dětí. V týmech jsme soutěžili na stanovištích a na závěr nás čekal zábavný závod, kdy třída byla jeden tým a účastnila se i paní učitelka :-) Závod jsme VYHRÁLI!!!!

Co nás čeká v červnu:

1.6. Den dětí - sportovní dopoledne (výuka zkrácena do 12:25)

16.6. Výlet do Prahy na film Anthropoid

22.6. Projektový den (výuka zkrácena do 12:25)

23.6. výlet do Zooparku Zájezd

27.6. Hrad Okoř