V. - červen

Babočka paví oko - nejznámější a nejrozšířenější motýl České republiky.

30. 6. Vysvědčení

Tento sváteční den, na který se všechny děti těší, se sejdeme v 8:00 v naší třídě. Rozdáme si vysvědčení, trošku si shrneme tento školní rok, co hezkého i nehezkého nás potkalo, popřejeme si krásné prázdniny a mezi 8:30 a 8:45 se rozloučíme a děti vypustíme za prázdninovým dobrodružstvím.

Družina do 10:00.

27. 6. až 29. 6. třídnické práce

Tyto tři dny budeme věnovat vracení učebnic, vyrovnání třídních fondů a jiným třídnickým pracem. Končit budeme v 11:30. Družina i obědy budou beze změny.

26. 6. Výlet - Obůrka Podháj

V pondělí 26. června pojedeme na poslední letošní výlet. Tentokrát navštívíme minizoo v Třebichovicích. Sraz budeme mít v 7:45 před školou a půjdeme na Pražskou křižovatku na autobus č. 322. Stejným autobusem se vrátíme i zpět. Předpokládaný čas návratu je 12:30. Bližší informace naleznete v Souhlasu zákonných zástupců, který děti dostanou ve čtvrtek 22.6. Souhlas děti přinesou podepsaný a vyplněný v pátek 23.6.

14. 6. Výlet do ZOO Zájezd

Ve středu 14. června pojedeme do zoologické zahrady v Zájezdě. Sraz před školou v 7:45, předpokládaný návrat ve 13:00. Děti musí mít vyplněný a podepsaný dotazník. Sebou budou mít batůžek se svačinou a pití, případně kapesné.

9. 6. Výlet na Okoř

V pátek 9. června pojedeme s dětmi na výlet na nedaleký hrad Okoř. Děti ve středu dostanou dotazník, který je nutné vyplnit, podepsat a ve čtvrtek ho přinést zpět.

Sraz před školou je v 7:45, půjdeme k Metě na autobus který nás na Okoř doveze. Předpokládaný čas příjezdu je ve 13:00, v případě změny Vás budeme informovat. Je nutné, aby si děti sebou vzaly 100,-Kč, které budou mít na autobus a vstupné. Obědy i družina budou beze změny.

1. 6. Den dětí

Tento den se neučíme, to bychom dětem nemohli udělat:) První dvě hodiny strávíme ve třídě různými hrami a soutěžemi. Po velké přestávce půjdeme na školní zahradu, kde pro děti bude připraven program plný hudby a tance pod vedením Báry Ladrové.

Končíme v 11:30, obědy i družina jsou beze změny.