IV. Z - duben

28.4. Pálení čarodějni

Pálení čarodějnic, Beltane | ReceptyOnLine.cz - kuchařka ...

28.4. Pálení čarodějnic- opékání buřtů na zahradě

27.4. Dopravní hřiště

Kreslený cyklista stock fotografie, royalty free Kreslený cyklista obrázky  | DepositphotosKreslený cyklista stock fotografie, royalty free Kreslený cyklista obrázky  | Depositphotos

Sešeli jsme se před školou a vyrazili směr dopravní hřiště.

Po příchodu na hřiště nás přivítala paní lektorka. Společně si zopakovali dopravní značky, pravidla silničního provozu, kontrolu kola a vše co je potřeba při jízdě na kole. Ukázali jsme si složitější křižovatky a zkoušeli si jej cvičně procházet.

Poté se žáci rozdělili na polovinu. Jedna skupina si vzala helmy a jezdila na kole podle silničních pravidel a druhá hrála chodce. Po cca 15minutách se skupiny střídaly.

19.4. Oko Země

OKO ZEMĚ

Ve středu 19. dubna se naše třída účastní promítání na téma Oko Země. Promítání se týká ochrany naší planety a ochranných projektů kterých se tato společnost účastní.

18.4.

Projektový den

Nejprve jsme si v kroužku povídali o znečišťování planety a jak mu předcházet. Poté jsme se oblékli a šli sbírat odpadky v okolí naší školy. Po návratu jsme vedli diskusi, co je při sbírání překvapilo a kam jednotlivé odpady patří. Následovala běhací tajenka. Žáci dostali pracovní list s otázkami na které hledali odpovědi pomocí kartiček rozmístěných po chodbě. Poslední činností byla výroba knížky.

Fotografie zde