II. S - listopad

Vážení rodiče, od pondělí 2. listopadu je zahájena distanční výuka (je povinná) i pro speciální školy.

Předávání úkolů bude probíhat jako na jaře (březen-červen). Každé úterý budou připraveny pracovní listy a žáci si je budou moci vyzvednout mezi 8.00 - 9.00 ve škole u třídní učitelky. Zároveň budou odevzdávat vyplněné pracovní listy za minulý týden.

V přípdě, že si žák nebude moci pro úkoly dojít, prosím, aby se dostavil pro učivo zákonný zástupce.

Veškeré učivo bude umístěno na naší webové stránce II.S.

Po dobu distanční výuky budu přítomna ve škole každé úterý od 8.00 - 12.00 pro případ jakékoli konzultace, případně se mnou můžete komunikovat také telefonicky nebo e-mailem.

Prosím, sledujte webové stránky II.S.

Konec distanční výuky.

Děti od středy 18.11.2020 budou chodit do školy. Ve středu přinesou vypracované domácí úkoly.

Distanční výuka

Učivo 9.11. - 13.11. 2020