IV. Z - červen

30.6. - Předávání vysvědčení

22.6. Projektový den - Škola a zdraví

21.6. Školní výlet - Zoopark Zájezd

Na školní výlet jsme se vypravili do Zooparku Zájezd. Okouzlili nás lamy, velbloudi a lemuři.

A nakonec jsme si  ještě pohráli v kozím výběhu a u veverek.

16.6. - Den prevence

V červnu se třída IV.Z zůčastnila dne prevence v obchodním domě Central. Záchranáři nás poučili o první pomoci a my si jí následně vyzkoušeli na figuríně. Součástí dne prevence byli také soutěže, ve kterých jsme za správné odpovědi získali několik pěkných cen.

8.6. - Předávání cyklistických průkazů

Po úspěšném absolvování dopravního hřiště zakončené dopravním testem, někteří žáci byli odměněni cyklistickým průkazem. :-)

8.6. - Program primární prevence - Vrstevnické vztahy

Navštívili nás lektorky z o.p.s. Magdalena a díky nim jsme si vyzkoušeli několik zábavných her a práci v kolektivu.

1.6. Den dětí

Den dětí jsme oslavili v nedaleké Bažantnici, kde jsme soutěžili, hráli hry o sladkosti a výborně se bavili.