VI. Z - říjen

Haloween VI.Z - PČ fotogalerie

21.10.2021

Třída VI.Z si připravila na svátek Haloween dýně. V rámci pracovních činností si pak společně ve školní kuchyňce žáci vyřezali své vzory. Každý se zapojil a přispěl k dílu podle svých schopností. Dílo vypadá k hezky a výrobky zdobí chodbu a třídu.

Ve čtvrtek 21.10.2021 budeme mít workshop - Primární prevence na téma šikany a kyberšikany. Workshop probhne v průběhu prvních třech vyučovacích hodin. Dále se potom budeme učit dle řádného rozvrhu.

Ve středu 20.10. 2021 bude probíhat projektový den - Život kolem nás, vliv různých druhů dopravy na životní prostředí. Z tohoto důvodu budeme mít zkrácené vyučování, končit budeme ve 12:25. Informaci je nutné mít podepsanou v žákovské knížce.

V pátek 8.10.2021 budou na naší škole probíhat volby. Z tohoto důvodu budeme mít zkrácené vyučování - končit budeme v 11:30. Tuto informaci je nutné mít podepsanou v žákovské knížce.