Co nás čeká:

31. 1. Pololetní vysvědčení

Plavání

Fotogalerie plavání

Právě se nám změnila tělesná výchova. Z trenérů do škol teď docházíme na plavání. Dnes nás čekalo rozřazení do družstev. Voda byla pro některé z nás velice studená! ale prvotní hodinu jsme zvládli všichni na jedničku. :)

Změna v rozvrhu

Od 23.1. chodíme plavat na 4. ZŠ Kladno, a proto se nám mění rozvrh. V pondělí se budeme vracet kolem 12:45h.

Něco málo ze školního roku- Aneb když je ve třídě sranda :)

(Fotogalerie Vtípky)
V galerii naleznete pár fotek z celého školního roku, které nejdou přímo zařadit, jelikož jsou to povětšinou vtipné momentky. :)

Trenéři do škol- Fotbal