VIII. Z - říjen

Ve čtvrtek 21. 10. 2021 se naše třída zapojí do preventivního programu - Moje hranice a pravidla. Je zaměřen na vztah k autoritám, hranice a pravidla, které v životě máme respektovat, dodržovat. Popřípadě na konflikty, které mohou vyplývat z jejich porušení, jak je správně řešit.

Program je zařazen do vyučování, 4.-6. vyučovací hodina. Rozvrh se žákům nekrátí.

Ve středu 20. 10. 2021 proběhne Projektový den EVVO - Život kolem nás. Vyučování končí ve 12,25 hod.

Tématu, kterému se budeme věnovat: Lidské aktivity a problémy životního prostředí – zemědělství, průmysl, odpady, hospodaření s odpady

Posouzení vlivu nadměrného hluku na životní prostředí a zdraví člověka.

Ve dnech 12.-13. října jsme se zúčastnili VELETRHU VZDĚLÁVÁNÍ, v Domě kultury Kladno. Žákům se prezentovaly školy střední, odborná učiliště s maturitou, tříleté učební obory z Kladna a okolí. Měli možnost získat informace o možnosti dalšího vzdělávání.

V pátek 8. října je zkrácené vyučování z organizačních důvodů - v budově školy se konají volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. Výuka končí v 11,30 hod.

Od 1. října začínají hodiny doučování, které podporují ve vyrovnání vzdělání související s přerušením prezenční výuky v důsledku pandemie Covid-19. Hodiny jsou v úterý a ve středu od 7,05 - 7,50 hod.